Nový Crossový (eliptický) trenažér KETTLER UNIX E

Nakoupili jsme pro Vás nový Crossový (eliptický) trenažér KETTLER UNIX E, abychom tak opět rozšířili nabídku naší kardio zóny.

Crossový (eliptický) trenažér KETTLER UNIX E, je vybavený 8 tréninkovými programy, indukčním brzdovým systémem a dokonalou ergonomií ovládacích prvků. Crosstrenažér je německé výroby a tato tradice výroby Made in Germany už několik roků reprezentuje špičkovou kvalitu a spolehlivost. Cvičení, ať už zaměřené na fitness, nebo na spalování tuků, monitoruje tréninkový počítač s podsvíceným LCD displejem, který se dá různě nastavovat podle výšky postavy. Crosstrenažér KETTLER UNIX E navíc disponuje komunikačním rozhraním pro připojení k PC. Díky tomu se dá trénink spestřit například využitím specializovaného počítačového programu, nebo připojením k on-line komunitě cvičenců.

Pro koho je crosstrenažér vhodný:

Crossový trénink nebo aerobní trénink je v podstatě pro všechny, kteří chtějí trénovat bez specializace na určitý styl tréninku nebo zaměření na konkrétní svalové partie. Crosstrenažér KETTLER UNIX E ocení především náročnější uživatelé, kteří vyžadují různé varianty nastavení a výběr z tréninkových programů. Z hlediska kondice a fyzické zdatnosti je crosstrenažér KETTLER UNIX E vhodný pro začátečníky, i pro aktivní sportovce.

 

SA FITNESS – CENÍK

 

JEDNORÁZOVÝ VSTUP

        | 80,-

PERMANENTKA 10 VSTUPŮ

          | 750,-

PERMANENTKA MĚSÍČNÍ

          | 850,-

PERMANENTKA 3 MĚSÍČNÍ

             | 2090,-

PERMANENTKA PŮLROČNÍ

             | 3700,-

PERMANENTKA ROČNÍ

             | 6800,-

 

 

UPOZORNĚNÍ!

  1. PERMANENTKY JSOU NEPŘENOSNÉ
  2. PLATNOST PERMANENTKY 10 VSTUPŮ JE 3 MĚSÍCE
  3. CENÍK JE PLATNÝ OD 1. 1. 2021
  4. VSTUP BODY 100